#

Osvětlení

Pro realizace osvětlení jsme si vybrali 3 dodavatele, které máme tu čest zastupovat. Belgický TAL je společnost s mnohaletou historií v oblastí dodávek svítidel především pro soukromé vily, byty, obchody, bary a hotely. Vysoká životnost a kvalita provedení i cena s výborným poměrem cena/výkon předurčují svítidla pro použití v projektech, ve kterých jde především o kvalitu a technickou podporu.

Britský Robus je výrobce osvětlení především pro průmyslové aplikace, kancelářské objekty, v portoliu Robus nalezneme i jednoduché prvky pro osvětlení rodinného domu či bytu. K dispozici je i Robus Connect – aplikace pro jednoduché ovládání vybraných svítidel přes mobilní telefon včetně možnosti propojení s Google Alexa bez nutnosti instalace jakéhokoli inteligentního systému řízení budov či osvětlení.

Náš další partner – německá společnost Sattler vyvíjí, vyrábí a dodává unikátní projektová svítidla s důrazem na kvalitu, design i světlo jako takové. Proto jsou k dispozici svítidla s různým spektrem a barevnou teplotou včetně řady difuzorů. Sattler je průkopníkem v oblasti vývoje svítidel a autorem mnoha nevšedních projektových svítidel.

Zajišťujeme tvorbu projektů osvětlení, dodávky osvětlení a v ojedinělých případech i montáže osvětlení na klíč. Těší nás neobvyklá řešení a vzhledem ke zkušenostem navrhujeme a dodáváme i prvky řízení osvětlení. Protože spolupracujeme s řadou dalších výrobců, jsme schopni navrhnout i dodat kompletní projekty včetně řízení osvětlení pro divadla, kina, expozice ad. a vzhledem k našim znalostem z dalších oborů včetně technologií řízení budov jsme schopni vytvořit výjimečné a vyvážené funkční celky.

Podívejte se

Prezentační videa připravujeme.