#
#

KNX

KNX je jediný plně zpětně kompatibilní světový standard inteligentních instalací. To znamená, že mnoho let po realizované instalaci jsme schopni vyměnit nefunkční prvek za funkční a doprogramovat. Odpadají jakékoli výměny kabeláže, výměny všech prvků inteligentní instalace apod.

KNX v případě potřeby projektujeme, poskytujeme technickou podporu projektantům, pořádáme pravidelná praktická školení, programujeme a poskytujeme servis v závislosti na úrovni SLA.

Jako zastoupení jsme schopni dodat prvky do rozvaděče, koncové prvky (vypínače a ovladače) i podomítkové aktory určené k montáži do standardních instalačních krabic, tablety a vizualizační dotykové displeje včetně montážních prvků a programování. Prvky většiny z více než 400 certifikovaných dodavatelů jsme schopni dodat a poradit s instalací či nainstalovat.

V režimu výhradního zastoupení na náš trh a na Slovensko dodáváme prvky Lithoss a Blumotix. Lithoss je výrobcem koncových prvků nejvyšší kvality, Blumotix je výrobcem prvků do rozvaděčů exceletní kvality s myšlenkou, jednoduchých dotykových a tlačítkových ovládacích panelů, výborných dotykových zařízení s integrovaným serverem a možností komunikaci po SIP protokolu a mnoha dalších prvků pro inteligentní instalace KNX.

Vzhledem k více než 450 realizovaným instalacím, se 50.000 dodanými akčními členy a 200.000 dodanými koncovými prvky se řadíme k předním společnostem v oblasti inteligentních instalací na českém a slovenském trhu. V posledním roce se zaměřujeme především na dodávky prvků a řešení pro další instalační společnosti, poskytujeme pomoc společnostem i investorům v rámci naší konzultační činnosti, spolupracujeme s elektroinstalačními společnostmi i s jednotlivými elektrikáři v pro ně leckdy novém segmentu včetně projektu, kontroly a master programování. Sledujeme nové trendy v oblastech inteligentních spotřebičů, IoT apod. a podporujeme systémové integrátory.

Podívejte se

Prezentační videa připravujeme.