#

Domovní komunikace

Pro systémy komunikace v rodinných domech, bytových domech kancelářských a obchodních centrech navrhujeme a dodáváme prvky i komplexní řešení domovní komunikace. Jsme výhradním zastoupením společností Fasttel a GVS. Dodáváme komunikační zařízení s možností instalace kamer, dveřníků, vchodových či vjezdových sloupků, s propojením do systému KNX i bez, řadu designových interiérových prvků, doplňků pro osoby s poruchami sluchu či zraku, designových venkovních prvků včetně sad s poštovními schránkami apod.

Z řady technologií jde především o systémy pro 4drát a systémy čistě IP či SIP. Dodáváme i řady produktů určené pro běžná společenství vlastníků či pro bytová družstva – jednoduché, levné a provozně nenákladné systémy s jednou či více venkovními stanicemi a s výběrem různých typů vnitřních stanice audio i video.

Montážním společnostem poskytujeme technickou podporu, slevy a systém bonusů. V některých případech realizujeme službu vzdáleného programování na místě instalace. Dodáváme prvky a řešení řady dalších renomovaných výrobců včetně technické podpory a možnosti školení pro instalační společnosti.

Podívejte se

Prezentační videa připravujeme.