O nás

ONAS

Společnost HL system group a.s. vznikla v roce 2012 a navázala na činnost společnosti HL system s.r.o. v oblasti návrhů a realizací dodávek systémů inteligentního řízení budov. Zabýváme se nejen moderní elektroinstalací KNX, ale nabízíme také originální, nadčasové vypínače, které jsou se systémem KNX kompatibilní.  Spolupracujeme s dodavateli inteligentních řešení po celém světě a tím dokážeme pokrýt poptávku nejen náročnějších klientů, ale také  běžných zákazníků.

Našim cílem je přinášet na trh zajímavá řešení, neotřelý design a uvádět na trh nová zařízení pro zvýšení kvality, bezpečnosti a spolehlivosti systémů inteligentního řízení. Spolupracujeme s renomovanými architekty na projektech osvětlení pro nejmodernější prostory i pro historické budovy, inteligentních instalacích i komplexních řešení čistých a esteticky nadčasových realizací interiérů i exteriérů obytných budov, kancelářských budov, výrobních společností i jednotlivých bytů, a to nejen těch luxusních.

Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně konzultací se spolupracujícími architekty, interiérovými designéry i projektovými manažery, kteří jsou k dispozici pro komplexní řízení celých projektů výstavby včetně dodávek jednotlivých profesí a samostatných prvků – od ekonomických systémů vytápění, stavebních součástí, možností uložení energií do akumulátorů po nejluxusnější mramorové obklady včetně přizpůsobení na míru.

Část našich produktů je vystavena v předváděcí místnosti v sídle společnosti.

Každá zakázka je pro nás radostí a výzvou a rádi jsme partnery našich zákazníků nejen po dobu realizací. Pro obchodní partnery a instalační společnosti působíme jako výhradní zastoupení jednotlivých světových výrobců a jako podpora při návrzích a realizacích řešení všech moderních a spolehlivých technologií.