Konvenční technologie

PŘIPRAVUJEME

V rámci konvenčních technologií dodáváme na český trh ve výhradním zastoupení vypínače a ovladače Lithoss. Jejich větší část je ve standardu KNX, Crestron, Qbus a Domintell, páčkové vypínače jsou konvenční. Součástí sortimentu Lithoss jsou unikátní podlahové krabice pro mokrý úklid, venkovní podlahové krabice, zásuvky STA, DATA, HDMI a mnoho dalších. Zajímavé jsou i Lithoss Luminaires – svítidla jako noční lampičky (čtecí, noční přisvětlení, přisvětlení schodišť atp.).

Jako doplněk sortimentu slouží vypínače a zásuvky mnoha dalších výrobců. Jsme výhradním zastoupením pro celý sortiment OPUS®; jde o vypínače, zásuvky, datové zásuvky atp. vyráběné s důrazem na kvalitu. Barvy hmatníků jsou bílá, šedostříbrná a antracit, barvy rámečku jsou stejné a k tomu bílé sklo, černé sklo a broušená nerezová ocel. Při výběru dodavatele pro nás byly nejdůležitejší kvalita a cena.

V rámci konvenčních technologií poskytujeme technickou podporu a projekty elektro. Mezi konvenční technologie patří i kompletní AV – skryté reproduktory, ozvučení prostor od malého bytu po konferenční sál, projektory pevné i automaticky se skrývající v podhledu, plátna statická, motorizovaná i plátna na míru, konferenční a tlumočnické jednotky, zónové ozvučení, venkovní reproduktory, vnitřní reproduktory včetně reproduktorů na třífázovou lištu, jednofázovou lištu, reproduktory s osvětlením a mnoho dalšího.

Zabýváme se i dodávkami a správou počítačových sítí pro společnosti, soukromé investory i školy včetně komplexního servisu výpočetní techniky.