Inteligentní dům

KNX Vám zajistí: KOMFORT, BEZPEČÍ , 30 % SNÍŽENÍ PROVOZNÍCH NÁKLADŮ, ÚSPORU ČASU, ZÁBAVU
1 2 3 4 5 6 7
#
HALA

Po vstupu se aktivují poziční světla. Po odbezpečení domu systém osvětlí obvyklou trasu příchozího např. do kuchyně či obývacího pokoje. Po průchodu světla opět zhasnou.
Při odchodu stiskem jediného tlačítka vypnete zvolené spotřebiče a světla a rozsvítíte poziční světla, aby bylo možné prostor v klidu zabezpečit. Po vašem odchodu poziční světla zhasnou.

#
OBÝVÁK

Zvolené schéma zvolí tu správnou kombinaci světel, teploty a hudby. Před vaším příchodem systém zatopí na zvolenou teplotu. I pokud přijdete mimo obvyklou dobu, systém pozná vaši přítomnost a topení aktivuje komfortní teplotu.
Sledovat oblíbené filmy, poslouchat oblíbenou hudbu či sledovat novinky ze světa bude radostí. Stálou komfortní atmosféru udržuje obývací pokoj i pomocí stmívaných světel a vyjížděním a naklápěním žaluzií.

#
KUCHYNĚ

Před vaším příchodem kuchyně uvaří kávu a na obrazovce promítne informace o teplotě, předpovědi počasí a novinkách ze světa. Jakmile poslední obyvatel opustí dům, kuchyně vypne zvolené spotřebiče, deaktivuje světla a bude prostor pouze temperovat.
Pokud by přesto došlo k závadě na myčce či lednici, informuje vás o tom kuchyně neprodleně prostřednictvím vašeho smartphonu či tabletu.

#
LOŽNICE

Aby se vám dobře usínalo i vstávalo, ložnice nastaví vhodnou teplotu pro relaxaci i intimní chvíle. Pozná, že spíte či usínáte a podle toho sníží teplotu a upraví anebo úplně vypne osvětlení a spustí žaluzie. Umožní vám usínat či vstávat u vaší oblíbené rozhlasové či televizní stanice nebo při vaší oblíbené hudbě.

#
DĚTSKÝ POKOJ

Pro radost a bezpečí vašich dětí bude dětský pokoj sledovat jejich přítomnost, aby mohl vhodně nastavit teplotu a osvětlení.
Můžete i na dálku spustit oblíbený dětský pořad, dovolit potomkům zahrát si jejich oblíbenou hru, večer vyberete tu správnou pohádku. I pokud pracujete v dílně, pokud se vašim dětem přihodí nehoda či se jim udělá špatně, stále budete v dosahu stiskem jediného tlačítka. A to vše dokonce i když jste mimo dům.

#
KOUPELNA

Abyste mohli v příjemné pohodě relaxovat ráno i večer, koupelna se probudí spolu s vámi. Nastaví příjemnou teplotu, naladí rozhlasovou stanici a při čištění zubů vás informuje o novinkách z burzy či ze sportu včetně informací o aktuálním počasí. Po vašem odchodu dosuší koupelna ručníky a opět se uspí.

V případě závady na rozvodech vody koupelna vypne hlavní přívod vody do domu a neprodleně vás informuje o vzniklé situaci.

#
ZAHRADA, BAZÉN

Systém pošle na pozemek automatickou sekačku až po vašem odchodu. Pokud se ale přihodí neočekávaná situace, vaše zahrada se s vámi spojí a informuje vás o vzniklém problému.
Protože i bazén sám sleduje kvalitu své vody a teplotu, připraví vám příjemné vykoupaní kdykoli přijedete domů. A co je příjemnější po příjezdu domů, než skočit do bazénu anebo relaxovat ve vyhřáté sauně?

Podívejte se

Prezentační videa připravujeme.