CHYTRÁ KANCELÁŘ

kancelarlInteligentní systém KNX je velkým pomocníkem také ve vaší společnosti. Jeho funkčnost a variabilita jsou přizpůsobeny chodu vašeho pracovního prostředí. Díky propojení systému KNX získáte chytrou kancelář, která bude pod vaší neustálou kontrolou a správné nastavení sníží její provozní náklady a zefektivní práci vašich zaměstnanců.
V rámci našich služeb nabízíme kompletní zpracování zakázky. To znamená vše uděláme za Vás dle Vašich přání. Zpracujeme projekt, společně s Vámi vybereme ovládací prvky, zrealizujeme instalaci, zaškolíme vás a budeme vám poskytovat servis vaší inteligentní kanceláře. Stačí nás pouze KONTAKTOVAT.

 Díky KNX získáte:

KONTROLU
KNX se dokáže napojit na všechny systémy ve vaší firmě a vám stačí jenom jedno ovládání. Docházkový systém, kamerový systém, osvětlení, topení, alarm, žaluzie to vše máte pod kontrolou. A to nejen když jste v zaměstnání, díky vzdálenému propojení vám stačí mobil, tablet, PC a jste stále v obraze.

mobil_1_NA-hp_v2BEZPEČNOST
Vše souvisí s Vaší kontrolou. Zakódování a odkódování objektu dokážete ovládat odkudkoliv. Pokud bude narušen jakýkoliv ochranný prvek společnosti, systém vás na to upozorní (sms, telefonát, alarm). Díky propojení s kamerovým systémem můžete případného narušitele sledovat online.  Například do příjezdu policie můžete zloděje dálkově uzamknout v jakékoliv místnosti, kde se zrovna nachází nebo ho vystrašit spuštěním přídavného alarmu či bezpečnostní mlhy.

ÚSPORU PROVOZNÍCH NÁKLADŮ
Správným nastavením inteligentního systému KNX dokážete výrazným způsobem snížit náklady na chod vaší firmy. Už nemusíte doufat v uvědomělost vašich zaměstnanců. Na jedno kliknutí dokážete vypnout všechny světla a spotřebiče v kancelářích. Regulace topení v závislostí na denním režimu je samozřejmostí. Díky inteligentnímu nastavení osvětlení bude v kancelářích vždy optimální intenzita osvětlení a vy budete zároveň snižovat náklady.