#

Vypínače Lithoss

Belgická značka vypínačů Lithoss přináší exkluzivní design vypínačů, který dotváří celistvost a harmonii moderních i klasických interiérů. Vypínače Lithoss jsou nejen stylové, ale také vysoce kvalitní. Společnost věnuje mnoho energie výběru těch nejkvalitnějších materiálů. Sortiment Lithoss je k dispozici v mnoha jedinečných povrchových úpravách, jako jsou nerezová ocel, bronz, nikl, chrom, RAL9010 (bílá) a další.

K výběru je několik designových kolekcí s různým rozvržením tlačítek a s různou povrchovou úpravou.  Ať už jde o Cockpit, Select, Illume, Void, Piano nebo Supernovu, pokaždé jde o exkluzivní design a prvotřídní kvalitu. Za zmínku stojí také široká škála barev vypínačů, z které si můžete vybrat přesně ty,které zapadnou do vašeho interiéru.

Velkou výhodou těchto designových vypínačů je možnost jejich použití jak u konvenčních, tak u inteligentních instalací KNX. Vybrané ovladače jsou kompatibilní i se systémy Free@home, Domintell, Crestron, Qbus, IPbuilding, Lutron ad.

Na podzim přináší Lithoss novinky je formě designových řad Luminaires, Squares, Æsteem a Dimmer, které si můžete prohlédnout v nejnovějším katalogu.

Ke stažení: Katalog Lithoss

Podívejte se

Prezentační videa připravujeme.